english version
Mapa Nowej Rudy
AKTUALNOŚCI


Z wielkim żalem zawiadamiamy, że w dniu 17 października 2021 roku odeszła na zawsze nasza Koleżanka Czesława Zastawna....
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim Nauczycielom takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, ......

Informacje z Gór Sowich

MIASTO NOWA RUDA
GMINA NOWA RUDA
POWIAT KŁODZKI
PRASA LOKALNA
INNE KATEGORIE
TELEWIZJA NOWA RUDA (TV NOWA RUDA) www.NowaRuda.pl
Prywatny Noworudzki Serwis
Informacyjno - Turystyczny
- www.NowaRuda.
pl

NOWORUDZKI UTW – KONCERT DOMINIKI RADWAN I ...


Data: 2021-10-07, dodano przez admin
Kategorie: [ News NUTW - Noworudzki Uniwersytet Trzeciego Wieku ]W miniony poniedziałek (4 października) w ramach cotygodniowego wykładu, w sali widowiskowej MOK odbył  się koncert Dominiki Radwan z okazji Dnia Teatru -  „Monodram muzyczny Dominiki Radwan”. Trochę monodram, trochę recital.


Dominika trochę bawiła się muzyką i interpretacją tekstów piosenek – znanych i lubianych. To była bardzo miła godzinka. A cały koncert piosenkarka zadedykowała Karolinie Popiel, którą Stanisław Andrzej Średziński umieścił w gronie „Ludzi niosących serce na dłoni”. Ten właśnie wiersz wpisał zamiast dedykacji do swojego nowego tomiku satyr, ofiarowując go naszej Karolinie. Po koncercie słuchacze Noworudzkiego UTW uroczyście podziękowali swojej szefowej – Honorowemu Rektorowi NUTW – Karolinie Popiel za 15 wspólnie przeżytych lat, postanowiła bowiem wycofać się z dotychczasowego bardzo czynnego życia Noworudzkiego UTW.


„Królowa oddaje koronę” jak napisała w wierszu jedna z naszych koleżanek, ale gruszek w popiele zasypiać nie będzie. Bo przecież bez edukowania nie mogłaby żyć. Będzie więc nadal Radą Programową i nadal będzie sprawować opiekę na projektami (KUS, LOKALNE PUNKTY WSPARCIA, NATURA 2000, itd.). Jako podziękowanie za te wspólne lata słuchacze ofiarowali swojej szefowej srebrne serduszko - przywieszkę, w którym zamknęli wszystkie swoje serca. W tym spotkaniu wziął udział również  Burmistrz Tomasz Kiliński a zakończyło się ono wspólną lampką szampana.


Anna Szczepan

Noworudzki UTW...

NOWORUDZKI UTW – WE WRZEŚNIU - Starsze »
« Nowsze - NUTW : Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Copyright © 2009 - 2016 www.NowaRuda.pl - Prywatny Noworudzki Serwis Informacyjno - Turystyczny
Wykonanie: BIZZIT