english version
Mapa Nowej Rudy
AKTUALNOŚCI


Wyrazy głębokiego współczucia Koleżance ZDZISŁAWIE TWARÓG i całej rodzinie z powodu śmierci MATKI składają przyjaciele z Noworudzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku....
Pod pomnikiem Górnika w Słupcu zebrała się pięcioosobowa grupa (sobota, 1 sierpnia). Pogoda piękna, niebo „włoskie” więc widoki zapowiadały się wspaniałe....

Informacje z Gór Sowich

MIASTO NOWA RUDA
GMINA NOWA RUDA
POWIAT KŁODZKI
PRASA LOKALNA
INNE KATEGORIE
TELEWIZJA NOWA RUDA (TV NOWA RUDA) www.NowaRuda.pl
Prywatny Noworudzki Serwis
Informacyjno - Turystyczny
- www.NowaRuda.
pl

JAKA BĘDZIE TA BARBÓRKA? 57. RAJD BARBÓRKA 2019


Data: 2019-11-29, dodano przez admin
Kategorie: [ News Sport Nowa Ruda i okolice ]Kolejny rok minął, jak chwila. Wydaje się, że zaledwie wczoraj podsumowaliśmy Rajd Barbórka 2018, a tymczasem do startu kolejnej edycji zostało już tylko kilka tygodni. Podobnie jak Wy, nie możemy się doczekać momentu, w którym pierwszy zawodnik ruszy na trasę otwierającego imprezę odcinka specjalnego Tor Modlin.

Co wydarzy się w sezonie 2019? Jaki będzie Rajd Barbórka? Jak bardzo się zmieni? To pytania, na które odpowiedź chcą znać wszyscy rajdowi kibice, postaram się więc już teraz uchylić rąbka tajemnicy. Grudniowa impreza jest inna każdego roku. Nie tylko dlatego, że późna jesień serwuje nieprzewidywalną pogodę, ale także dlatego, że co roku staramy się, abyście przeżyli to rajdowe święto jeszcze mocniej.

W tym roku znów będzie inaczej. Przede wszystkim wracamy na lubiany i doceniany zarówno przez zawodników jak i kibiców odcinek specjalny Tor Służewiec. Cieszę się, że na terenie Toru Wyścigów Konnych znów będzie słuchać rajdowe silniki tym bardziej, że właśnie o ten odcinek najczęściej pytaliście przez ostatnich kilkanaście miesięcy.

W harmonogramie rajdu nie zabraknie także żelaznych punktów grudniowej rywalizacji.  Autodrom Bemowo leży na terenie Automobilklubu Polski, organizatora Barbórki, zaledwie kilkadziesiąt metrów od naszej głównej siedziby. Także tam zlokalizowany będzie park serwisowy, do którego zapraszamy nie tylko najbardziej zagorzałych fanów sportów motorowych. Rajdowe miasteczko stanowi swego rodzaju niezależną atrakcję, chętnie odwiedzaną również przez tych kibiców, którzy swoją rajdową przygodę dopiero zaczynają.

Jeśli rywalizację na Bemowie nazwałem żelaznym punktem, to Kryterium Asów na Karowej należałoby określić mianem puntu tytanowego. Takiego, który jest marką samą w sobie i który nie potrzebuje dodatkowych rekomendacji. Wyobrażacie sobie inne zakończenie rajdowego sezonu? Bez beczki, śliskiej kostki, tysięcy kibiców i popisów najlepszych kierowców? Karowa tradycyjnie zamknie sobotnie wydarzenia. Inaczej po prostu być nie może.

Spotkajmy się wszyscy 7. grudnia. Przeżyjmy jeszcze raz wielkie rajdowe święto. Ale już teraz zapraszam Was na naszą stronę internetową, oraz profile w mediach społecznościowych, bo Rajd Barbórka to nie tylko ten jeden, jedyny, grudniowy dzień.


Daniel Siemczuk

Dyrektor Rajdu Barbórka

www.barborka.pl

ZAKOPANE, ZAKOPANE... - Starsze »
« Nowsze - MĄDRY SENIOR PRZED SZKODĄ

SZUKAJ

NUTW
projekty domw Waszych marze Facebook:


Prognoza pogody
Nowa Ruda
Teraz
bezchmurnie
wiatr: północno wschodni 2 m/s
cisnienie: 971 hPa
20°C
bezchmurnie
Noc
bezchmurnie
wiatr: wschodni 1 m/s
cisnienie: 971 hPa
18°C
bezchmurnie
Jutro przedpoł.
bezchmurnie
wiatr: wschodni 2 m/s
cisnienie: 970 hPa
25°C
bezchmurnie
Portal Pogodynka.pl
Prognoza num. COSMO, nie zweryfikowana przez synoptyka
e-Pogoda z Nowej Rudy


Polecamy:
Kurier TV Sudecka
TV Klodzko
www.Ziemiaklodzko.pl

Copyright © 2009 - 2016 www.NowaRuda.pl - Prywatny Noworudzki Serwis Informacyjno - Turystyczny
Wykonanie: BIZZIT