english version
Mapa Nowej Rudy
AKTUALNOŚCI


Dnia 28 stycznia 2019 roku słuchacze NUTW spotkali się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, by uczestniczyć w wykładzie pani Barbary Maniak „Jak żyć długo, mądrze i szczęśliwie?”...
Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 24 stycznia 2019 roku odeszła na zawsze nasza Koleżanka, Irena Stelmach, wieloletnia słuchaczka Noworudzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku....

Informacje z Gór Sowich

MIASTO NOWA RUDA
GMINA NOWA RUDA
POWIAT KŁODZKI
PRASA LOKALNA
INNE KATEGORIE
TELEWIZJA NOWA RUDA (TV NOWA RUDA) www.NowaRuda.pl
Prywatny Noworudzki Serwis
Informacyjno - Turystyczny
- www.NowaRuda.
pl

JUŻ WAKACJE W NOWORUDZKIM UTW!


Data: 2018-06-24, dodano przez admin
Kategorie: [ News NUTW - Noworudzki Uniwersytet Trzeciego Wieku ] [ News MOK - Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie ] [ News Miasto Nowa Ruda ] [ News MBP - Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Rudzie ]21 czerwca w sali widowiskowej w filii MBP w Słupcu, Noworudzki UTW oficjalnie zakończył pracowity rok akademicki 2017/2018. To wydarzenie świętowali wraz ze studentami-seniorami zaproszeni goście - a właściwie przyjaciele Uniwersytetu: V-ce Starosta Powiatu Kłodzkiego Małgorzata Jędrzejewska -Skrzypczyk, Burmistrz Miasta Nowa Ruda Tomasz Kiliński, Dyrektor MOK Wojciech Kołodziej wraz z księgową MOK Renatą Żdżalik oraz Dyrektor Noworudzkiej Szkoły Technicznej, Brygida Gąsior.


Kierująca Noworudzkim UTW, Karolina Popiel w krótkim wystąpieniu podsumowała działania i dokonania mijającego właśnie (11-go) roku akademickiego. Obecni na spotkaniu goście złożyli na ręce szefowej NUTW gratulacje za bardzo aktywną działalność i życzenia wspaniałych, w pełni zasłużonych wakacji. Studenci otrzymali świadectwa zaliczenia kolejnego roku akademickiego i bardzo uroczyście i serdecznie podziękowali za pracę całemu Zarządowi NUTW z Panią Karoliną Popiel na czele. Ta część oficjalna uświetniona została występami artystycznymi: śpiewał znany noworudzkim studentom zespół BOŻKOWIANKI, z hiphopowymi popisami wystąpiła grupa taneczna Noworudzkiego UTW, a teatr NUTW KOMEDYJA zaprezentował się tym razem w repertuarze kabaretowym.

No i nie obyło się bez zaprezentowania lekkiej, humorystycznej studenckiej poezji - czyli "Dziarskiego wierszyka wazeliniarskiego", z którego jasno wynikało, że "pewną ręką mądrze ład trzyma Karolina" no i "gdyby nie Karolina, Ania, Anita, Halinka, Zuzia, Bożenka, Jadzia i inne Baby, świat byłby słaby, zupełnie słaby!!!". Po zakończeniu części oficjalnej, studenci przenieśli się do Novej Renomy, gdzie przy drobnym poczęstunku wraz z ulubionym DJ Johnsonem  miło spędzili czas na tańcach i przedwakacyjnych pogaduszkach. Ale w czasie wakacji też nie zabraknie wspólnych spotkań i wędrówek.

 

 

Noworudzki Uniwersytet

Trzeciego Wieku

Anna Szczepan

fot. A.Szczepan, J.Redlicki, L.Jakóbiec

KURIER NOWORUDZKO - RADKOWSKI Numer 6 (200) / 06.2018 - Starsze »
« Nowsze - W ŚWIĘTOJAŃSKĄ NOC CZERWCOWĄ...

SZUKAJ

NUTW
projekty domw Waszych marze Facebook:


Prognoza pogody
Nowa Ruda
Teraz
bezchmurnie
wiatr: zachodni 3 m/s
cisnienie: 968 hPa
1°C
bezchmurnie
Noc
bezchmurnie
wiatr: zachodni 3 m/s
cisnienie: 968 hPa
0°C
bezchmurnie
Jutro przedpoł.
bezchmurnie
wiatr: zachodni 4 m/s
cisnienie: 967 hPa
0°C
bezchmurnie
Portal Pogodynka.pl
Prognoza num. COSMO, nie zweryfikowana przez synoptyka
e-Pogoda z Nowej Rudy


Polecamy:
Kurier TV Sudecka
TV Klodzko
www.Ziemiaklodzko.pl

Copyright © 2009 - 2016 www.NowaRuda.pl - Prywatny Noworudzki Serwis Informacyjno - Turystyczny
Wykonanie: BIZZIT