english version
Mapa Nowej Rudy
AKTUALNOŚCI


Prezydent Andrzej Duda równy miesiąc temu (28.04.2016r.) odwiedził Bystrzycę Kłodzką. Podczas spotkania można było zobaczyć transparent z napisem naszego miasta: Nowa Ruda. Film: 5 minuta i 53 sekunda....
W środę 25 maja w sali posiedzeń noworudzkiego ratusza odbyła się kolejna sesja Rady Miejskiej....

Informacje z Gór Sowich

MIASTO NOWA RUDA
GMINA NOWA RUDA
POWIAT KŁODZKI
PRASA LOKALNA
INNE KATEGORIE
TELEWIZJA NOWA RUDA (TV NOWA RUDA) www.NowaRuda.pl
Prywatny Noworudzki Serwis
Informacyjno - Turystyczny
- www.NowaRuda.
pl

CTS NOWA RUDA : MIEJSKO-GMINNE MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE (FOTO)


Data: 2011-12-16, dodano przez admin
Kategorie: [ News Miasto Nowa Ruda ] [ News CTS - Centrum Turystyczno - Sportowe w Nowej Rudzie ] [ News Gmina Nowa Ruda ] [ News Powiat Kłodzki ] [ News Sport Nowa Ruda i okolice ] [ News Edukacja ]Tradycją lat ubiegłych 6 grudnia 2011r na basenie Aqua Centrum odbyły się Miejsko – Gminne Mikołajkowe Zawody Pływackie dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jak co roku licznie zgromadzeni kibice zapełnili pływalnie, aby móc dopingować swoich faworytów w drodze po wygraną. Zawody rozpoczęli uczniowie szkół podstawowych, a zaraz po nich wystartowali gimnazjaliści. Łącznie w zawodach mikołajkowych wzięło udział 300 uczniów.
 

Dystanse poszczególnych konkurencji zawodnicy pokonywali stylem klasycznym, grzbietem oraz kraulem. Organizatorem Mikołajkowych Zawodów Pływackich było Centrum Turystyczno – Sportowe oraz Urząd Miasta Nowa Ruda. W trakcie zawodów na basenie obecni byli Zastępca Burmistrza Miasta Nowej Rudy – Marzena Wolińska i Prezes Centrum Turystyczno – Sportowego Paweł Marciniak, którzy wręczali również najlepszym zawodnikom medale za zajęcie honorowego miejsca na podium.
 

Na basenie nie zabrakło oczywiście Mikołaja, który obdarowywał wszystkie dzieci słodyczami, jednocześnie Mikołaj kursował z pełnym workiem łakoci również na halę sportową, w której odbywała się VII Międzyszkolna Olimpiada Sprawnościowa dla uczniów klas I-III Szkół Podstawowych w Nowej Rudzie „Olimpijski Znicz”, w której wzięło udział 400 dzieciaczków.


 
W tym roku wręczono zwycięskie puchary w klasyfikacji ogólnej szkół miejskich i gminnych oraz statuetki dla najmłodszej i najmłodszego uczestnika zawodów. Puchar Burmistrza Miasta Nowej Rudy wywalczyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie oraz Gimnazjum nr 2 w Nowej Rudzie, natomiast zwycięski Puchar Wójta Gminy Nowej Rudy otrzymała Szkoła Podstawowa we Włodowicach i Gimnazjum w Ludwikowicach.Wszystkim uczestnikom gratulujemy i składamy serdeczne podziękowania Pani Renacie Pajdzik oraz Agnieszce Rozlach – Pomorskiej za pomoc w organizacji, zaangażowanie i sprawne przeprowadzenie zawodów.
 

Podziękowania kierujemy również do firm, które przyczyniły się do ufundowania nagród dla wszystkich dzieci biorących udział w zawodach a są to: ZPAS Przygórze, Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Radkowie z/s w Nowej Rudzie, P.P.H.U Ela w Nowej Rudzie, ORKAN Sp. z o.o. w Nowej Rudzie, Bank Zachodni WBK S.A. w Nowej Rudzie, Kopalnia Surowców Skalnych Bartnica, Kancelaria Notarialna „Piotr Włodek” w Nowej Rudzie, Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowej Rudzie, Noworudzkie Usługi Komunalne Nowa Ruda , Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Nowej Rudzie, Urząd Miasta i Gminy Nowa Ruda.

Wyniki Szkół Podstawowych POBIERZ
Wyniki Szkół Gimnazjalnych POBIERZ

Centrum Turystyczno-Sportowe (CTS) w Nowej Rudzie
Fot. Agnieszka Matusiak
CTS NOWA RUDA : MISTRZOSTWA POWIATU W PŁYWANIU - Starsze »
« Nowsze - MONIKA WIELICHOWSKA : W SEJMIE ...

SZUKAJ
Facebook:


- Kucharz
- Kamieniarz
- Specjalista do spraw reklamy i marketingu
- Porządkowa
- Pracownik gospodarczy

Prognoza pogody
Nowa Ruda
Teraz
zachm. całkowite
wiatr: wschodni 2 m/s
cisnienie: 959 hPa
18°C
zachm. całkowite
Noc
zachm. całkowite
wiatr: wschodni 2 m/s
cisnienie: 958 hPa
17°C
zachm. całkowite
Jutro przedpoł.
zachm. całkowite
wiatr: południowo wschodni 4 m/s
cisnienie: 956 hPa
21°C
zachm. całkowite
Prognoza num. COSMO, nie zweryfikowana przez synoptyka
e-Pogoda z Nowej Rudy


Polecamy:
NUTW Kurier TV Sudecka
TV Klodzko
www.Ziemiaklodzko.pl

Copyright © 2009 - 2016 www.NowaRuda.pl - Prywatny Noworudzki Serwis Informacyjno - Turystyczny
Wykonanie: BIZZIT