english version
Mapa Nowej Rudy
AKTUALNOŚCI


Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie zaprasza na Noworudzkie Bieguny Kultury oraz Festiwal Sztuki Nowa Ruda....
Całkiem niedaleko, bo wystarczy dojechać do Karłowa, aby pospacerować dnem pradawnego morza kredowego istniejącego na terenie Gór Stołowych....

Informacje z Gór Sowich

MIASTO NOWA RUDA
GMINA NOWA RUDA
POWIAT KŁODZKI
PRASA LOKALNA
INNE KATEGORIE
TELEWIZJA NOWA RUDA (TV NOWA RUDA) www.NowaRuda.pl
Prywatny Noworudzki Serwis
Informacyjno - Turystyczny
- www.NowaRuda.
pl

CTS NOWA RUDA : ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU W PŁYWANIU


Data: 2011-12-01, dodano przez admin
Kategorie: [ News CTS - Centrum Turystyczno - Sportowe w Nowej Rudzie ] [ News Sport Nowa Ruda i okolice ] [ News Miasto Nowa Ruda ] [ News Gmina Nowa Ruda ] [ News Powiat Kłodzki ]Tradycyjnie jak co roku w piątek 25.11.2011r. na basenie Aqua Centrum rozpoczęły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu w Pływaniu. W ciągu dwóch dni zawody rozegrane zostały w czterech blokach, w których wystartowało 320 zawodników z 22 klubów. Zawodnicy startowali w następujących konkurencjach 50,100,200,400,800 i 1500 dowolnym, 100,200,400 zmiennym, 50,100,200 klasycznym, 4 x 100 dowolnym i zmiennym, a także 50 i 100 motylkowym oraz grzbietowym.
 

. Kategorie wiekowe startujących obejmowały: młodzików (rocznik 98-99), juniorów młodszych ( rocznik 96-97) oraz kategorię Open (rocznik 95 i starsi).Pomiar czasu elektroniczny, a o wynikach informowała duża tablica świetlna. Uczestnicy otrzymywali dyplomy w kategoriach wiekowych za zajęcie od I – III miejsca, natomiast dla 3 najlepszych dziewcząt i chłopców wg punktacji wielobojowej za 2 najlepsze starty przyznawano nagrody rzeczowe w rocznikach 98-99 i nagrody finansowe w rocznikach 96-97 oraz 95 i starsi. Zawody były jednocześnie kwalifikacją do Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 98 - 99) na rok 2012 o czym decydował najlepszy wynik wg tabeli wielobojowej. Organizatorem zawodów był Dolnośląski Okręgowy Związek Pływacki oraz Centrum Turystyczno – Sportowe. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Prezes DOZP Zbigniew Dubiel tym razem w hali widowiskowo- sportowej, które związane było ze zdobyciem I miejsca w klasyfikacji MSiT w Polsce przez DOZP. W trakcie otwarcia odbyło się wręczenie dyplomów za konkurencje bloku I i II, a także zaległych medali MP 10-12 lat, dekoracje bloku III i IV tradycyjnie odbyły się już na basenie w drugim dniu zawodów. Oprócz zawodników i ich trenerów, wszystkich sympatyków pływania w otwarciu uczestniczyli Prezes Centrum Turystyczno – Sportowego Paweł Marciniak oraz Wojewoda Dolnośląski Aleksander Skorupa, który wręczał dyplomy i nagrody najlepszym w sezonie letnim 2011 pływakom i ich trenerom.Atmosfera zawodów była bardzo sympatyczna, rywalizacja pomiędzy klubami o miano najlepszego trwała do ostatniego startu, także śmiało możemy zaliczyć kolejne ZMO do udanych.

FOTO
 
Centrum Turystyczno - Sportowe (CTS) w Nowej Rudzie
CTS NOWA RUDA : NOWORUDZKA LIGA FUTSALU 2011/2012 - Starsze »
« Nowsze - NOWORUDZKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU (NUTW) : LISTOPAD W NASZYM UNIWERSYTECIE

SZUKAJ

NUTW
projekty domw Waszych marze Facebook:


Prognoza pogody
Nowa Ruda
Teraz
pogodnie
wiatr: północny 4 m/s
cisnienie: 963 hPa
18°C
pogodnie
Noc
pogodnie
wiatr: północno zachodni 3 m/s
cisnienie: 963 hPa
17°C
pogodnie
Jutro przedpoł.
zachm. całkowite
wiatr: północno zachodni 3 m/s
cisnienie: 966 hPa
18°C
zachm. całkowite
Portal Pogodynka.pl
Prognoza num. COSMO, nie zweryfikowana przez synoptyka
e-Pogoda z Nowej Rudy


Polecamy:
Kurier TV Sudecka
TV Klodzko
www.Ziemiaklodzko.pl

Copyright © 2009 - 2016 www.NowaRuda.pl - Prywatny Noworudzki Serwis Informacyjno - Turystyczny
Wykonanie: BIZZIT